Головна » 2014 » Грудень » 20 » Чорні цятки на обличчі - які засоби від чорних цяток можна застосовувати?
18:06
Чорні цятки на обличчі - які засоби від чорних цяток можна застосовувати?

 

Чорні цятки на обличчі - які засоби від чорних цяток можна застосовувати?

Проблема «чорних цяток» властива не тільки підліткам, але й людям зрілого віку. Відомо, що більшість жінок не переносять цих прибульців на своєму обличчі і безжально виганяють їх із своєї шкіри. Правда, це не завжди безпечно. Сьогодні ми підкажемо вам, які засоби від чорних крапок можна застосувати для усунення цих неприємних гостей на обличчі

 

1. Очищуючий засіб «Атлантіс» від Lush

Англійська фірма еко-косметики Lush представляє концентрований гель для вмивання. Велика кількість морської солі виконує роль скрабу, спирт і лаймовий сік очищають від жиру, а екстракт авокадо зволожує і живить. Єдиний мінус кошти - воно не підійде для чутливої шкіри і тих жінок, у яких спостерігається алергія на сіль.

 

 

2. В4 від Teana


Останнім часом дуже популярною стала «ампульна косметика». Це напрямок, пов'язаний із застосуванням косметичних засобів, що знаходяться в ампулах і відрізняються високою концентрацією активних речовин у даній ємкості. Концентровані препарати лікують не тільки чорні точки - комедони. Під їх юрисдикцію потрапляють мімічні зморшки, прищі, гнійничкові висипання, підвищена жирність або «сальність» шкіри. «В4» має подвійну дію: спочатку він видаляє камедони, а потім матує шкіру. Як правило, застосовується курс з 10 ампул, який збагатить шкіру киснем, адже, кисневе голодування - одна з причин появи чорних крапок. Даний засіб розчиняє сальні пробки, потім звужує пори, тим самим видаляє жирний блиск. Завдяки екстрактам алое і гамамелісу (чагарник з квітами), В4 має загальні протизапальні і зволожуючі властивості, а конюшина і пасифлора (рослина) - загоюють дрібні запалення, а також стимулюють і відновлюють шкірні покриви.

 


3. Тонік Pure Zone «Матовий ефект» від L'Oreal
Одним з найважливіших етапів догляду за шкірою є її тонізація. Саме в результаті її відсутності і з'являються точки і прищики. Тонік необхідно використовувати відразу після вмивання. Він звузить пори, усуне шкірне сало і жирний блиск, а потім освітлить шкіру. Засіб містить антибактеріальний цинковий компонент, що усуває гнійники, запалення і комедони, а також саліцилову кислоту, яка оновлює епідерміс.

4. Мило для жирної шкіри «3-step Facial Soap Oily Skin» від Clinique
Деякі дами, думаючи що, чим засіб потужніший, тим очищення краще, використовують звичайне туалетне мило. При цьому вони відкидають спеціально призначені для цього пінки і гелі, думаючи, що ті неефективні в боротьбі з шкірним жиром. Але такі різкі заходи обертаються проти красунь. Справа в тому, що звичайне мило сушить шкіру. А пересушена шкіра, починаючи боротися з подібною ненормальністю, починає активно виділяти шкірне сало. Таким чином вона піднімає місцевий імунітет, щоб захистити свою шкіру від зовнішніх впливів. Жирна шкіра, з одного боку, захищає обличчя від усіх вітрів і дощів, але з іншого - сприяє появі чорних крапок. Коло замкнулося. Тому в даному випадку необхідно особливий засіб, який буде дбайливо підсушувати, але в той же час боротися з комедонами і акне. На відміну від звичайного, «Триступінчасте» мило не стягує шкіру, не викликає алергічних проявів і швидко усуває шкірні недосконалості. Засіб призначений для щоденного використання.

5. Імуномодулюючий гель від Algologie
Не секрет, що причиною закупорки пір на шкірі, в тому числі, і особи, є ослаблення «шкірного» імунітету. А знизитися він може через користування неякісною косметикою, авітамінозу, неправильного догляду за обличчям, гормональних збоїв, вагітності та ін. Іноді навіть банальне використання якісного і дорогого тонального крему може призвести до закупорки. Даний гель працює на місцевий імунітет шкіри і, зокрема, її верхнього шару - епідермісу. Гель захищає шкіру від сухості, вологості, перегріву і інших неполадок з погодою, які можуть впливати на ваше обличчя. У зимовий час гель може стати замінником живильного жирного крему. Засіб з центелла азіатської володіє регенеративним ефектом - сліди від запалень і акне можуть зникнути з вашого обличчя вже через пару тижнів.


6. Маска «Hyseac» від Uriage
Без пілінгу, в тому числі, і хімічного, лікування комедонів неможливо. У даному випадку працюють фруктові кислоти (відкривають пори), полімерні гранули (витягують вміст комедонов і прищів), біла глина (стягує вже очищену шкіру) і вода з термальних джерел (усуває жирність, почервоніння, подразнення). Відлущувальна маска наноситься 1-2 рази на місяць, не частіше. При цьому особа вже має бути очищено за допомогою гелю або тоніка. Через 20 хвилин маску можна змити теплою водою, а після цього нанести на шкіру зволожуючий і живильний крем. Справа в тому, що пілінг - досить жорстка, хоч і необхідна процедура. У кожному разі, відчуття печіння і стягнутості шкіри не уникнути. Після нанесення крему чи масочного сеансу - справа обов'язкова. Процедуру відлущування краще проводити ввечері, коли після неї не потрібно буде виходити на люди. І справа не тільки в естетиці. Зовнішні фактори (мікроби, пил, вітер) можуть завдати шкірі шкоди. До того ж фруктові кислоти, які входять до складу «Hyseac», можуть зруйнуватися під впливом декоративної косметики, яку ви наносите вранці або вдень.

7. Очищуюча паста «Pate Grise» від Payot
Це засіб точкового впливу призначено для усунення, як великих запалень, так і дрібних чорних «неприємностей». Вже через 12 годин після нанесення пасти на місце запалення, прищ помітно зменшується в розмірах. Справа в тому, що «Pate Grise» містить іхтіол, який володіє - бактерицидним і детоксикаційним впливом на місцевому рівні. Паста як би видавлює вміст прищів і комедонів назовні. Видалити сальний вміст всіх цих «неприємностей» можна за допомогою звичайного тоніка або гелю. Вогнища запалень скорочуються завдяки маслу мигдальних горішків.
Всі ці засоби можна застосовувати у себе вдома. Але буде краще, якщо перед їх нанесенням, ви проконсультуєтеся з косметологом або дерматологом.

Категорія: Краса і здоров'я | Переглядів: 1507 | Додав: ToBeSmartik | Теги: чорні точки - комедони, Очищуючий засіб, кисневе голодування, маска, ампульна косметика, Чорні цятки на обличчі, засоби від чорних цяток, обличчя | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close