Головна » 2015 » Червень » 13 » Цікаві факти про кохання: 10 фактів про які ти не здогадуєшся
10:15
Цікаві факти про кохання: 10 фактів про які ти не здогадуєшся

 

Багато людей досі задаються питанням: що ж таке кохання? Насправді існує безліч понять цього дивного почуття. Про кохання складають, легенди, пісні і вірші, про неї ми дізнаємося з книг і фільмів. Вона скрізь - всередині нас і в оточенні кожної людини.


Прочитай також: Цікаві факти про алкоголь


цікаві факти про коханняЦікаві факти про кохання:
 

  • Кохання порівнюють з кокаїном. Дослідники зробили томографію мозку людей, що знаходяться в стані закоханості. Як показав експеримент, у цих людей було відзначено перезбудження тих областей головного мозку, які відповідальні за систему нагороджень. Таке трапляється, коли людина відчуває задоволення. У результаті з'ясувалося, що ці зони мозку здатні так реагувати лише на наркотик.

 

  • Про кохання говорять, що воно заснована на виживанні. Багато тварин знаходять свого партнера на досить довгий період. По початку, у них з'являється бажання, потім тяжіння, а тільки потім виникає почуття прихильності. Зоологи з'ясували, що виникнення бажання у тварин - це їх природний стан голоду, спраги і розмноження. Потяг один до одного засноване на загостренні уваги на якійсь особині. А прихильність з'являється на тлі зв'язку протягом тривалого часу. Покладаючись на дані дослідження, вчені з'ясували, що кохання між людьми є зміненою формою потягу між тваринами. У кожній людині присутній інстинкт виживання, тому він схильний загострювати свою увагу на певному партнері в цілях продовження людського роду.

 

  • Тривалість кохання від півтора до трьох років. В ході численних досліджень з'ясувалося, що любов буде більш тривалою, якщо закохані пари не набридають один одному. Також любов здатна тривати занадто довго, якщо вона не взаємна.

 

  • Про кохання часто можна почути, що воно сліпе. Цьому є наукове підтвердження. До даного твердженням прийшов один німецький учений, який досліджував мозок закоханої людини. Виявилося, що активні області мозку в стані закоханості стають пасивними.

 

  • Депресія - це основа нещасного кохання. Якщо людина розчарована у цьому почутті, то вона переживає два основних етапи. По початку, вона зауважує, що його (її) почуття стали ще сильнішими. Це відбувається внаслідок підвищення рівня речовини дофаміну, що відповідає за задоволення. А потім настає етап зниження рівню дофаміну, і людина впадає в стан депресії.

 

  • Кохання - це залежність. У першому пункті згадувалося, що стан закоханості порівнюється з кокаїном. З цієї причини учені вважають, що необхідно позбавлятися від безмовних почуттів, бо вони призводять до страждань. Найкраще стерти зі своєї пам'яті всі моменти невдалої любові, які стали причиною вашого поганого настрою.

 

  • Кохання лікується. В ході проведення численних експериментів, з'ясувалося, що у закоханих людей відбуваються ті ж хімічні реакції, що й у гвалтівників, які не можуть себе стримувати. При цьому в крові людини, що знаходиться в стані закоханості, спостерігається зниження рівня гормону серотоніну. В даний час американські вчені зайнялися розробкою препаратів від нещасної любові. Це пов'язано з тим, що на тлі невдалих почуттів відбувається багато злочинів.

 

  • Кохання гине через серотонін. Для проведення експерименту були взяті дві миші. Самці дали велику дозу серотоніну. При цьому вона втекла від свого партнера і почала спаровуватися з іншими самцями. Виходить, що серотонін сприяє зниженню любовних почуттів. Також слід зазначити, що вживання антидепресантів сприяє підвищенню рівня серотоніну в організмі.

 

  • Зміни рятують кохання. Як показує статистика, багато подружніх пари знову набули сімейну ідилію, коли поміняли місце проживання. Це пов'язано з тим, що при реакції головного мозку на нові місця або події, в організмі закоханих підвищується рівень дофаміну. З цієї причини, фахівці в області психології радять хоча б один раз на тиждень влаштовувати побачення, щоб урізноманітнити свою сімейну рутину.

 

  • Чоловіки люблять очима. Виявляється, у закоханого чоловіка активована область мозку, що відповідає за зір. Тому часто кажуть, що чоловіки люблять очима.

Ігор Марчук 

Категорія: Інше | Переглядів: 1657 | Додав: ToBeSmartik | Теги: Цікаві факти, факти про кохання, чоловіки люблять очима, Кохання | Рейтинг: 4.0/4
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close