Головна » 2015 » Липень » 2 » Ідея для фотосесії: Маргарита Карева заставить вас повірити в казку
13:33
Ідея для фотосесії: Маргарита Карева заставить вас повірити в казку

Ідеї для фотосесії

 

Іноді так хочеться впасти в дитинство, і ну їх, ці похмурі наради на роботі, рахунки за комуналку і черги в банку! От би туди, де чудеса, де дідько бродить, русалка на гілках ... Ну ви знаєте. Виявилося, щоб потрапити в казку, не потрібні ні чарівнf платтяна шафа, ні платформа 9¾. Досить знайти фотографа або декоратора з багатою уявою.

 


Маргарита Карева, фотосесія,фотограф, казкова фотосесія, фотографії з тваринами


Маргарита Карева

Чотири роки тому чоловік подарував Маргариті фотоапарат. І закрутилося! Спершу знімала все підряд: і портрети, і макро. І все ж таки більше тяжіла до незвичайних образів - позначалося захоплення фентезі. Незабаром Маргарита, яка звикла до всього підходити серйозно (дипломи інженера і економіста зобов'язують), зрозуміла: не вистачає досвіду. Записалася спочатку на один майстер-клас, потім на іншій ... Стала шукати моделей в соцмережах - писала дівчатам з правильними рисами обличчя і харизмою.

 


Маргарита Карева, фотосесія,фотограф, казкова фотосесія, фотографії з тваринами


 

«Фотографи часто нарікають - немає ідей, не вистачає реквізиту. З таким підходом краще зайнятися чимось іншим, - переконана вона. - Костюм завжди можна позичити в театрі або зробити з підручних засобів. Я не раз майструвала вбрання з відрізів тканини і корсета. Одного разу зробила з чорних пакетів і скотча, зняла дівчину на пустирі, а коли почала ретушувати знімок, зрозуміла, що в кадрі не вистачає задимлених труб заводу. Кілька годин в «Фотошопі» - і ось вам промислова катастрофа. Найскладніше знімати дівчат з тваринами. Якось приїхали в кінний клуб, нам привели двох коней, які, як потім з'ясувалося, конфліктували між собою. Зняти їх разом було майже нереально, а тут ще табун періодично вдавався подивитися, що ж у нас відбувається. Потім один з коней зовсім втік в поле. Ловили його цілу годину, а ми весь цей час вимушено загоряли. Але найнеприємніша фотосесія була з мишами. Через стрес вони обгидили нам всю студію, постійно розбігалися, а на додачу з'ясувалося, що у моделі на них алергія ».


Маргарита Карева, фотосесія,фотограф, казкова фотосесія, фотографії з тваринами


Втім, проблем вистачає і без чотириногих. Маргарита частенько їздить у фототури за кордон, а там то парк раніше закриється, то місцеві спокою не дають.

 

Прочитай також:  Як підготуватися до фотосесії?

 


Маргарита Карева, фотосесія,фотограф, казкова фотосесія, фотографії з тваринами


«У Тайланді, наприклад, іноземцям заборонено влаштовувати фотосесії. Інакше - штраф і депортація. Тому нам доводилося робити вигляд, що у нас тут дівич-вечір і взагалі ми на телефон знімаємо! Місцеві ходили за нами по п'ятах і під кінець навіть викликали поліцію. На щастя, ми вже встигли все відзняти і швиденько поїхали. У цій професії завжди так - потрібно ризикувати і нічого не боятися! »


Маргарита Карева, фотосесія,фотограф, казкова фотосесія, фотографії з тваринами

 


Ігор Марчук

Категорія: Жіночий порадник | Переглядів: 671 | Додав: ToBeSmartik | Теги: фотосесія, фото | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close