Головна » 2015 » Вересень » 11 » Як досягнути мрії, цілі?
12:43
Як досягнути мрії, цілі?

Цілі, мрії, наміри, бажання - все це можна здійснити. Головне - бути гранично зосередженою. Як голодна левиця, якій нічим годувати левенят. Щоб вчинити щось незвичайне, потрібно накопичити всю енергію і спрямувати її в одному напрямку. Як це зробити, навчить Даніелла Лапорт, автор книги «Живи з почуттям».


Прочитай також:  Перше побачення: 10 правил яких слід дотримуватися


У кожного є таємне бажання, яке він ховає від інших і відкладає на потім, бо «ще не час». Або інший варіант: людина кілька разів намагалася досягти мети, але залишила старання, бо нічого не вийшло. Насправді це зовсім не означає, що мета недосяжна. Ключ до мрії - зосереджена рішучість.

 

Коли людина не тримає у фокусі свою мету, у нього ні за що не вийде до неї прийти. А адже зараз ми час від часу чуємо про багатозадачності: мовляв, треба робити кілька справ відразу і йти не до однієї мети, а до трьох або п'яти. Але виявляється, що розпорошення уваги і спроби займатися кількома справами одночасно руйнівні. Виберіть одну, найголовнішу мету і зосередьтеся тільки на ній. Ось прості поради, які допоможуть вам не збитися зі шляху.


цілі,мета, бажання, психологія, розвиток

Визначте найважливіші «навіщо»


На самому початку, коли тільки поставили перед собою сильну мету, ми буваємо сповнені рішучості. Але у міру просування вперед вона тане, як сніг навесні, і незабаром від намірів не залишається і сліду. Щоб не забути про свої цілі, варто звернутися до мотивів.

Чому ви робите те, що робите? Адже зовсім не для того, щоб догодити людям або заробити купу грошей і спати на них, побоюючись злодіїв. Знайдіть істинну, найпереконливішу причину, по якій ви хочете досягти мети. Наприклад, дати дитині освіту, добре себе почувати, поширювати добро або робити життя інших людей трішки кращим.


цілі,мета, бажання, психологія, розвиток

Ясно усвідомте свій голод


Що саме ви так пристрасно бажаєте отримати, коли досягнете своєї мети? Вам і справді потрібен великий будинок заради будинку або ви хочете відчути гордість за себе, отримати винагороду за багаторічну працю? Розберіться зі своїми почуттями та емоціями.

 

Вам необхідно відчути голод. Ви повинні люто, всіма фібрами душі, бажати. Тренери-консультанти, працюючи з підприємцями, помітили, що з великим ентузіазмом працюють люди, які відчувають покликання до своєї справи (або ж змушені заробляти на житло, тому що інших варіантів немає). Вони буквально потребували роботі, не могли без неї жити. Ті ж, хто не так серйозно ставився до свого заняття, досягали менших успіхів і отримували менше задоволення від шляху до мети.


цілі,мета, бажання, психологія, розвиток

Оцінюйте ресурси

Реально оцінюйте ресурси, необхідні для досягнення бажаного
Мрійте як орел, плануйте як миша. Що це означає? Все просто: застосовуйте реалізм  масштабом цілей (інакше як вчинити щось велике?), А до конкретних ідей щодо їх реалізації. У найдрібніших деталях уявляйте собі, що будете робити щодня, щоб трохи наблизити свою мету. Ранні підйоми зі сходом сонця, відпустку вдома, а не на морі, неможливість бути поряд з близькими через напружену роботу. Мозолі і синці. Ніякого телевізора і вольностей в їжі. Терпіння і завзятість.

 

Звучить жахливо. Чи не так? Але ці жертви варті того: результат - ваше щастя. Крім того, все залежить і від сприйняття: можна вважати, що це жертви, а можна думати, що це сходинки на шляху до великої мети. Але як би там не було, труднощі краще передбачити і грунтовно підготуватися до шляху. У цій справі вам допоможе реалізм. Безумовно, реалістичне мислення до мрій слід застосовувати вкрай обережно. Якщо занадто захопитися, можна зруйнувати їх однією-єдиною «реалістичною» думкою. Ви ж не хочете, щоб це сталося! Звідси випливає головне правило: підтримуйте баланс - чесний погляд на труднощі не змусить вас відступити або опустити планку. Зате допоможе зберегти ясність розуму і зміцнити свій дух.

 

Перш ніж нарікати на долю і говорити, що нічого не виходить і вам ніколи не досягти мети, випробуйте ці способи на собі. Тільки застосовуйте їх до найважливішим своїм мріям. Ви повинні хотіти чогось настільки сильно, щоб бути абсолютно переконаними - це вам життєво необхідно. І ніяк інакше! Тоді, зустрівшись зі складнощами, ви нізащо не зіб'єтеся з курсу.

 

Ігор Марчук

Категорія: Жіночий порадник | Переглядів: 732 | Додав: ToBeSmartik | Теги: розвиток, мета, цілі, психологія, бажання | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close