Головна » 2015 » Серпень » 16 » Як привабити хлопця: Правила зйому
14:53
Як привабити хлопця: Правила зйому

Як привабити хлопця: Правила зйому

 

Літо - пора знайомств і романів. Як стати приманкою для чоловіків і дістати саме того, хто вас цікавить, розповідає один з найвідоміших російських психологів - Павло Раков, у якого щойно вийшла чергова книга - продовження бестселера «Я розумна, а живу як дура».


 Як привабити хлопця, психологія,


1. Увійти в стан жінки

До багатьох жінок чоловіки не підходять знайомитися тільки тому, що ті посилають неправильні флюїди. Що це означає? Тільки 7% інформації про людину ми отримуємо за допомогою слів, 30% - за допомогою голосу, а найбільшу частку, більше 60%, з допомогою невербальних сигналів - жестів, поз, зовнішності і поведінки. Тобто по тому, які біохімічні процеси запускає чоловік. Якщо дівчина думає, як їй сумно, погано, самотньо, у неї в крові починають виділятися гормон стресу кортизол і гормон страху адреналін, і від такої панночки хочеться триматися подалі.


Прочитай також: 


А от коли вона весела і щаслива, виділяються жіночі гормони і дофамін - гормон задоволення. Тоді дівчина ніби світиться зсередини, і на цю біохімію злітаються представники сильної статі і негайно підходять знайомитися. Чоловікові адже достатньо одного погляду, щоб вважати інформацію, щаслива дівчина чи ображена на життя, чого у неї більше всередині - радості чи болю. Тому робіть все, щоб перебувати в стані позитиву - посміхайтеся, смійтеся, душітесь улюбленими ароматами, згадуйте найкращі моменти життя. Ваше завдання - відчути себе щасливою прямо зараз, і тоді вас буде оточувати шлейф кавалерів.


 Як привабити хлопця, психологія,2. Вбратися

Високоранговий чоловік вибирає дівчину як свою візитну картку, тому потрібно робити враження жінки класу «люкс» - мова не йде про дорогі брендові речі, але треба відмовитися від ділового, занадто неформального, спортивно-підліткового стилю. Сукні та спідниці в кілька разів підсилюють жіночність. Купуйте гарне вечірнє вбрання і божевільні туфлі і побачите: скоро у вас з'явиться привід піти в ньому кудись. Додайте в гардероб незвичайний аксесуар, який  щось розповів би про вас оточуючим: стильний капелюшок, віяло, палички в японському стилі у вузлі волосся, яскравий браслет. Намагайтеся придумати якомога більше таких «якорів», за які міг би зачепитися погляд чоловіків і стати приводом для знайомства або початку бесіди.

 


 Як привабити хлопця, психологія,


3. Потрапити в потрібне суспільство

Якщо в полі вашого зору немає успішних чоловіків, треба знайти місце, де вони водяться. Подумайте, в якій сфері повинен працювати ваш майбутній чоловік, і вирушайте прямо туди. Дорогий ресторан, фітнес-, яхт- або аероклуб? Починайте читати тематичні каталоги «100 кращих ресторанів Києва,Львову...», шукати такі місця в інтернеті, дізнаватися, куди ходять успішні люди, з'ясовувати, які хоббі у високостатусних чоловіків. У вас в кишені всього 300 гривень? Нічого страшного. Ви чудово виглядаєте, посміхаєтеся, йдете в хороший ресторан і замовляєте там чай. При цьому посміхаєтеся, красиво дефіліруете і демонструєте себе оточуючим чоловікам. Ваше завдання - показати не свою фінансову спроможність, а продемонструвати себе максимально більшій кількості чоловіків з найбільш привабливого боку.

 


Прочитай також: 


4. Вибрати «жертву» і застосувати прийом Попелюшки

Подумки встановіть у себе в голові програму «радар - обнаружитель цікавих чоловіків». Як це працює? Ви заходите в якесь приміщення (вагон метро, ​​фітнес-клуб, на вечірку, конференцію) і відразу скануєте периметр у пошуках чоловіка, який вам симпатичний. Є такі? Вибравши самий пристойний об'єкт, максимально зближує дистанцію і намагаєтеся на кілька секунд встановити візуальний контакт. Погляньте йому в очі, посміхніться, відведіть погляд і красиво продефілюйте мимо. Ви чоловіка привернули, а тепер тікаєте. Дівчина може лише ініціювати знайомство, а ось знайомитися повинен чоловік.


 Як привабити хлопця, психологія,


5. Діяти по всіх фронтах

Мене часто запитують: «Що робити, якщо потрібний чоловік якраз не дивиться в мій бік?», Як же привернути увагу цього конкретного об'єкта? Хочеться сказати: так перестаньте ви навертати кола навколо одного чоловіка! Зверніть увагу на інших, підвищуйте свій жіночий рейтинг, фліртуйте. У кращому випадку на вас нарешті зверне увагу жаданий чоловік, а в гіршому - чоловік ще більш успішний. Цю ж пораду можна дати і тим дівчатам, які хочуть завести відносини з одним чоловіком. Найефективніший спосіб - це розвивати себе як жінку, ставати все більш привабливою. І тоді він подумає: ніфіга собі у мене подруга! І запросить вас вже не на зустріч, а на побачення.

 

З вами був, ваш олюблений ToBeSmart, залишайтеся завжди красивою та бажаною, а ми будем раді допомогти в цьому Вам...

Ігор Марчук

Категорія: Психологія жінки | Переглядів: 721 | Додав: ToBeSmartik | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close