Головна » 2015 » Червень » 29 » Які вправи заборонено виконувати після пологів?
12:52
Які вправи заборонено виконувати після пологів?

Не встигнувши народити малюків, деякі молоді мами кидаються качати прес, щоб скоріше повернутися в форму. Наталія Пахомова, інструктор жіночих практик і йоги, мама двох дітей і просто красива жінка, розповідає, чому цього робити не можна.

 


Прочитай також:  Місячні під час вагітності...


 

«Звичайно, є жінки, які не сильно змінюють форми, а є ті, що набирають більше 15 кг під час вагітності, і це приводить їх в жах, - каже Наталя. - І вони або не їдять всю вагітність, або їдять так, як ніколи б собі не дозволили в «звичайному режимі». А після радісного моменту появи на світ малюка, незважаючи на те що матуся недосипає, вона все одно оцінює свої розміри, сумно поглядаючи на сукні та джинси, які були колись улюбленими ... І тут починаються ідеї фікс, як терміново повернути себе у форму. І добре якщо малюк вам не залишає часу на ці дурниці хоч місяці 3-4 ».

 


вправіи після пологів, чого не можна робити після пологів?, біла лінія після пологів,вагітність, біла лінія,


 

Не можна качати м'язи живота

«Після пологів у кожної жінки присутній діастаз - розбіжність прямого м'яза живота. Качати прес до того, як зійдеться біла лінія живота, не можна! Сходження білої лінії відбувається само собою через 5 місяців або навіть через рік - індивідуально. Від качання пресу діастаз тільки збільшується, і при підвищенні внутрішньочеревного тиску є ризик розвитку грижі прямого м'яза живота!

 

Продіагностувати можна самостійно, лежачи на спині, зігнувши ноги в колінах. Трохи підняти голову і плечовий пояс. Пальці вставляються між частками прямого м'яза живота в районі пупка і трохи нижче. І якщо відстань більше двох пальців, продовжуємо очікувати сходження природним шляхом.

 

Якщо ви думаєте, що здатні обхитрити природу, то в результаті можете отримати посилення діастазу або грижу. Такий живіт, по-перше, виглядає не естетично, а по-друге, при певних обставинах може завдати чимало болючих відчуттів. І далі вирішувати питання, швидше за все, доведеться оперативно: зшивають прямий м'яз живота або вставляючи сітку. Тому що м'язи при навантаженні настільки викривляються і деформуються, що зворотнього шляху немає.

 

Думати, що зі мною цього не станеться, можна, звичайно, але задайте собі питання, навіщо ризикувати? »

 


вправіи після пологів, чого не можна робити після пологів?, біла лінія після пологів,вагітність, біла лінія,


 

Не можна після пологів надягати бандаж

«Після природних пологів м'язи тазового дна розтягнуті до їх незвичного стану. Але їм все одно потрібно підтримувати органи черевної порожнини, м'язовий гамак провисає, але тримає! І тут ви вдягаєте бандаж. Що відбувається? Обсяг черевної порожнини зменшується за рахунок здавлювання бандажем, діафрагма зверху плюс гравітація штовхають всі внутрішні органи вниз, колосально посилюючи тиск. Відразу можна заробити собі мільйон проблем від кровотечі до нетримання сечі, загострення геморою та інше ... Задайте собі питання, а чи варто? »

 


вправіи після пологів, чого не можна робити після пологів?, біла лінія після пологів,вагітність, біла лінія,


Не можна виконувати будь йогічні маніпуляції з животом

 

«Це такі практики, як Уддияна-Бандха, Наули, Агнісара-Дхауті. Термін залежить від того, як пройшли пологи, чи не було травм тканин (розривів), розсічення проміжин і т. д.

 

Післяпологові виділення повинні вийти, і після повинно пройти мінімум 2 місяці. Якщо занадто рано почати, можливі повторні кровотечі. Крім того, все, що повинно вийти, ви будете втягувати назад у кров, залишаючи токсини всередині організму ».

 

«У жінки, що народила змінений гормональний фон, і адекватність не завжди присутня. Усвідомлюйте себе. Зайва вага, або в результаті вагітності зміна форм, - це те, що потрібно саме вашому організму для підтримки грудного вигодовування протягом року. І як би ви не харчувалися і щоб з вами не відбувалося - запас вже є. Більшість матусь повертаються в форму до року після народження дитини. Ваше завдання після пологів - бути з малюком.

 

Найкраще, що ви можете зробити, - це спостерігати за вашим чадом, не намагаючись знаходити в ньому недоліків, покращувати його, нібито прискорюючи розвиток. Ловіть момент, перша посмішка, перший сміх, співайте дитині пісеньки, розповідайте віршики ... І пам'ятайте, всьому свій час, природа розумна. Ваша форма гармонійна на цей момент часу, і, головне, вона тільки ваша індивідуальна ».

 

Ігор Марчук

Категорія: Вагітність | Переглядів: 427 | Додав: ToBeSmartik | Теги: ВАГІТНІСТЬ, чого не можна робити після пологів?, біла лінія, біла лінія після пологів, вправіи після пологів | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close