Головна » 2015 » Червень » 14 » Користь сексу: Чому саме так?
16:51
Користь сексу: Чому саме так?

Користь від сексу

Всі знають про те, що секс позитивно впливає на організм людини. Чому саме так? Секс дає нам багато позитивних емоцій і покращує наш настрій? Як секс впливає на наше здоров'я? Якщо секс був без оргазму, то організм людини відчуває себе розбитим? Думаю, що варто все це з'ясувати.

 


користь від сексу


 

У чому полягає користь від сексу

Можна погодитися, якщо займатися сексом тривалий проміжок часу і досить часто міняти пози, то після нього ви будете почувати себе, як після спортивного залу. Але більшу втому відчуває той, хто більше працює під час цього чудового процесу.

 

  • Для дівчини користь сексу полягає в тому, що якщо вона буде регулярно ним займатися, і брати на себе активну роль, то приблизно за місяць, вона може схуднути кілограмів на п'ять. Відбувається це через те, що витрачається велика кількість енергії, починають спалюватися жири і в підсумку жінка починає худнути. Іноді, секс може замінити тренажерний зал, оскільки займаючись сексом, починають працювати м'язи не тільки тазу, а й рук, сідниць і грудей.

 

  • Також, користь від сексу полягає і в тому, що під час нього виділяється серотонін, який дає відчуття розслаблення, схожий чимось на те, як, ніби ви недавно смачно пообідали. Оскільки секс вимагає гнучкості, то тоді можна розвинути еластичність зв'язок. Коли жінка займається сексом, в її організмі виробляється естроген, що поліпшує стан шкіри, нігтів і навіть волосся.

 

Під час сексу, у чоловіків теж можуть вироблятися деякі гормони. Найчастіше виробляється гормон тестостерону. Він зміцнює м'язи і кістки. Чоловіки, які дуже часто займаються сексом, мають більш сильний серцевий м'яз, а це означає, що у них невеликий ризик отримання інфаркту.

 


Прочитай також: 10 фактів про кохання


 

Користь сексу полягає ще й у тому, що поліпшується емоційний стан людини. Це допомагає позбутися депресії. Все полягає в тому, що на жіночу нервову систему впливає гормон простагландин, який є в спермі, і вбирається в піхву, коли заняття сексом не захищене. Але, захищений секс ніколи не принесе такого задоволення, як секс без презерватива. Але, варто зазначити, більш корисний секс для тих, хто досить довго живе разом, і довіряє один одному. Тільки в такому випадку чоловік зможе дати своїй партнерці простагландин, за допомогою якого жінка відчуває себе трохи спокійніше. Але, також і жінка ділиться своїм гормоном естрогеном з чоловіком. Такий гормон зміцнює судини, а також перешкоджає появі тромбів.


секс, користь від сексу, корисно, вплив сексу


Крім того, секс діє на організм заспокійливо. Можна зауважити, що коли жінка довго не займається сексом, вона стає трохи агресивною, в будь-який момент може зірватися на комусь, а моментами стає, нестерпна в розмовах. Коли вона довго не має сексу, то в її організмі починає діяти гормон.

 

Якщо регулярно займатися сексом, то тоді дівчина в силі стримати себе в скрутну хвилину. Все це тому, що під час сексу виробляється так званий гормон радості, який називають ендорфін. Його часто називають природним наркотиком. Такий гормон дає гарне відчуття після сексу. Чим більше в крові міститься цього гормону, тим міцнішим буде імунітет.


Ігор Марчук

Категорія: Жіночий порадник | Переглядів: 2304 | Додав: ToBeSmartik | Теги: користь від сексу, вплив сексу, корисно, Секс | Рейтинг: 3.8/4
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close