Головна » 2015 » Липень » 1 » Лазерна епіляція: Міфи та правда
10:21
Лазерна епіляція: Міфи та правда

Редакція ToBeSmart і Олена Миколаївна Самохвалова, лікар-дерматолог, косметолог, завідуюча відділенням косметології клініки естетичної медицини «Оттімо», розвіяли найпопулярніші міфи про лазерну епіляцію.

 


Прочитай також: Видалення волосся в інтимних місцях


 

Лазерну епіляцію роблять раз і на все життя?

Так, якщо зробити курс процедур, можна позбутися волосся назавжди. Тривалість курсу і кількість процедур підбираються індивідуально. Багато що залежить від типу волосків, їх кількості, темпів зростання, а також фази, на якій перебуває кожен волосок. Волоски на тілі не ростуть одночасно.

 

Існують фази зростання. Вони не синхронізовані: тобто одні волоски можуть перебувати в активній фазі росту (саме вони і покривають тіло), а інші - в сплячими (вони тільки-тільки починають рости і ще не з'явилися на поверхні). Лазерна епіляція впливає на волоски в активній фазі. Виходить, що після першої процедури, коли знищені фолікули волосків в активній фазі росту, залишаються ще сплячі, а тому через якийсь час волоски знову з'являються на тілі.

 

Крім того, на кількість процедур впливає обладнання. Чим сучасніший лазер, тим швидший і кращий ефект. Щоб прискорити процес і зробити його максимально комфортним, потрібно вибирати лазери останнього покоління. У нашій клініці лазерна епіляція здійснюється за допомогою новітнього американського апарату Candela Gentle Max. Він поєднує високу ефективність і повну безпеку.

 

Епіляція на Candela Gentle Max вимагає менше часу. Вистачає 40 хвилин, щоб обробити цілком навіть найдовші ноги (зазвичай робота з цією областю займає півтори години). Повторювати процедуру потрібно тільки через 2 місяці (нові волоски відростають повільно і неохоче). Зазвичай проміжки між процедурами менше - 4-6 тижнів. Також при епіляції на Candela Gentle Max потрібно меншу кількість повторних сеансів для повного позбавлення від волосся.

 


лазерна епіляція, епіляція, види епіляції, ціна лазерної епіляції,Домашні установки для епіляції,Підготовка до лазерної епіляції,


 

Під час процедури у мене може згоріти шкіра?
Все залежить від обладнання і від того, наскільки людина підготовлена до процедури. Наприклад, при епіляції на Candela Gentle Max завдяки найсучаснішій системі охолодження (системі динамічного охолодження) ймовірність хворобливих відчуттів і опіків повністю виключається. Апарат дозволяє підбирати індивідуальний режим виходячи з особливостей кожного пацієнта.

 

Підготовка до лазерної епіляції дуже важлива, але вона зовсім не складна: щоб уникнути опіків до процедури не можна засмагати протягом двох тижнів.

 


лазерна епіляція, епіляція, види епіляції, ціна лазерної епіляції,Домашні установки для епіляції,Підготовка до лазерної епіляції,


 

Лазерна епіляція тягне за собою безліч шкірних захворювань?
Це маячня. Сучасні лазери активно використовуються в медичних цілях, наприклад в хірургії. Лазерні промені стимулюють регенерацію і оновлення клітин шкіри, на цих властивостях грунтується безліч методик омолоджування і усунення естетичних дефектів.

 

Лазер володіє потужною антибактеріальною дією і підвищує місцевий імунітет, тому з успіхом застосовується при лікуванні вугрової висипки і навіть хвороб ясен.

 


лазерна епіляція, епіляція, види епіляції, ціна лазерної епіляції,Домашні установки для епіляції,Підготовка до лазерної епіляції,


Лазерна епіляція - це дуже боляче?
Ні, за умови, що лазер сучасний. Під час процедури на Candela Gentle Max присутній незначний дискомфорт, відчуття локального тепла в зоні видалення волосся.

 


Прочитай також: Воскова депіляція в домашніх умовах...


 

Лазерна епіляція коштує цілий стан?
Ні. Все залежить від зони.

 

 

Лазерну епіляцію не можна робити влітку?
Можна, але робити процедуру варто за два тижні до поїздки на сонячний курорт або через два тижні після приїзду з відпустки. Після процедури влітку на зону обробки потрібно наносити сонцезахисний крем з SPF не менше 30.

 

Після лазерної епіляції не можна робити інший вид цієї процедури?
Можна використовувати гоління, депіляційні креми, робити фото- та елосепіляціі. Не можна робити процедури, які передбачають висмикування волосся (віск, шугарінг, епілятор) - це може стимулювати зростання нової рослинності.

 


лазерна епіляція, епіляція, види епіляції, ціна лазерної епіляції,Домашні установки для епіляції,Підготовка до лазерної епіляції,


 

Лазерна та фотоепіляція - це одне і те ж?

Ні. Лазерна епіляція безпечніша й ефективніша, ніж фото. З боку здається, що під час процедур відбувається одне й те ж: спалахи світла впливають на ділянку шкіри, покриту волоссям, щоб позбутися від них. Але якщо ми подивимося на фізику процесу, то побачимо величезну відмінність у методиках.

 

Почати варто з того, що лазерне випромінювання - це світло, у якого посилені певні властивості та фізичні характеристики. Він генерується в особливих умовах і якісно відрізняється від того світла, який дають нам лампочки або сонце. Завдяки своїм особливостям лазерне світло може поглинатися одними структурами людського тіла, що не впливає на інші.

 

Саме тому при епіляції він може руйнувати волоски, не травмуючи навколишні клітини шкіри. Головна характеристика лазера - довжина хвилі. Саме залежно від неї випромінювання буде діяти на одні тканини і ігнорувати інші. В апаратах для епіляції використовується лазер з довжиною хвилі, яка діє тільки на щетинки і більше ні на що.

 

Фотосистема для епіляції використовує інший тип світла. Він теж дуже потужний, але на відміну від лазера це випромінювання являє собою широкий спектр хвиль різної довжини. Відповідно, спалах фотосистеми діє не тільки на волосся, але і на клітини шкіри, що збільшує ризики побічних ефектів і ускладнень. Частина  імпульсів йде в шкірний покрив, вплив на волосся менший, і тому гірше ефект.

 

 


лазерна епіляція, епіляція, види епіляції, ціна лазерної епіляції,Домашні установки для епіляції,Підготовка до лазерної епіляції,


 

Навіщо ходити в салон на лазерну епіляцію, якщо багато брендів представляють прилади для процедури на дому?

Домашні установки для епіляції не дають той же ефект, що й професійні лазери. Виробники розуміють, що користуватися приладами будуть непрофесіонали, тому вони спочатку свідомо обмежують можливості епіляторів (в благих цілях, щоб не було опіків, наприклад, або надлишкової пігментації).

 

Крім того, їх насадки охоплюють невелику ділянку, дуже складно і довго епілювати значні площі. До того ж результат може розчарувати - великий ризик збитися і пропустити кілька областей, через що волосся буде відростати нерівномірно, жмутами.

 

Професійні процедури завжди відрізняють безпеку, кращий результат і більший комфорт.

 

Ігор Марчук

Категорія: Краса і здоров'я | Переглядів: 583 | Додав: ToBeSmartik | Теги: Підготовка до лазерної епіляції, лазерна епіляція, Домашні установки для епіляції, епіляція, ціна лазерної епіляції, види епіляції | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close