Головна » 2015 » Червень » 4 » Нічний догляд за шкірою
10:09
Нічний догляд за шкірою

Вночі шкірі потрібні особливі компоненти, які допоможуть їй відновитися і підготуватися до нового дня...

Вечір - час відпочинку після роботи. Саме тоді можна поніжитися у ванні з ароматною піною, подивитися улюблений серіал або почитати книгу. Подібної релаксації вимагає і наша втомлена шкіра. Експерти рекомендують для відновлення сил та енергії спеціальні нічні засоби догляду. Що вони з себе представляють і чим відрізняються від денних, ToBeSmart розповіли експерти.

 

 


Нічний догляд за шкірою



Чим денний догляд відрізняється від нічного

Протягом дня наша шкіра захищає свої тили і бореться з атаками ззовні - навколишнім середовищем, вільними радикалами. У запалі боротьби вона несе значні втрати вологи, енергії, власних ресурсів. Все це в сукупності стимулює процес старіння шкіри.


Саме тому для відновлення сил їй потрібні засоби нічного догляду, які відрізняються від денних. Денні засоби, як правило, розраховані на підтримку балансу вологи, антиоксидантний захист, нічні ж - на відновлення енергії, активного харчування, регенерації дерми.


«Денні креми - легкі й повітряні, а нічні - з більш збагаченою текстурою і корисними компонентами. Оскільки шкіра активно працює і відновлюється в ті години, коли ми спимо, засоби нічної зміни підстроєні під її функціонал. У їхньому арсеналі більш активні компоненти, які здатні краще проникати в шкіру і засвоюватися », - говорить Наталія Корнєєва, лікар-дерматовенеролог, викладач Навчально-методичного центру« Мартінекс ».


До речі, саме ці компоненти не можна використовувати вдень через УФ-активность. «Тільки для нічного догляду ми рекомендуємо засоби з ретинолом, кислотами AHA & BHA, це серйозні засоби, які можуть викликати на шкірі небажані реакції. Каталізатором реакцій можуть послужити сонячні промені, тому навіть після використання засобів з таким складом ввечері попереднього дня завжди рекомендується наносити сонцезахисний крем наступного ранку », - зазначає засновниця бренду NuBo Марина Нюбо.


Останнє покоління нічних засобів можна віднести до справжніх реаніматорів і еліксирів молодості. Завдяки свому функціоналу вони активно «латають» пошкодження в клітинах і тканинах, нарощують броню дерми проти атак ворожих армій, знімають стрес, який вона відчуває за день під впливом мегаполісу, відновлюють її водний запас.

 


Якими бувають нічні засоби для шкіри?


Якими бувають нічні засоби для шкіри?

В асортименті багатьох косметичних марок ви можете зустріти нічні креми для обличчя та очей, сироватки, маски. З'являються в цій армії і універсальні солдати, над якими активно працюють косметологи. «Ці універсальні засоби ми називаємо« розумними ». Вони протягом 24 годин підтримують оптимальне здоров'я шкіри. І це, як правило, інноваційні формули і досягнення в індустрії краси. Вони призначені для тих, хто не любить витрачати час на складні схеми догляду за шкірою », - говорить Наталія Корнєєва, лікар-дерматовенеролог, викладач Навчально-методичного центру « Мартінекс ».


«З'явилися технології мікроінкапсуляції для ретинолу і кислот, коли активна речовина не залишається на поверхні шкіри, а відразу проникає в епідерміс. Такі засоби можна буде використовувати і вранці, і ввечері, вони не викличуть роздратування. Сподіваюся, в наступному десятилітті зітреться і ще одна грань між денною та нічною косметикою: замість УФ-факторів з'являться якісно нові системи захисту шкіри від сонячних променів. Відразу кілька передових лабораторій у світі працюють над новою, відмінною від того, що використовується сьогодні, системою для захисту шкіри », - розкриває секрети Марина Нюбо.

 


Як підібрати арсенал нічних засобів


Як підібрати арсенал нічних засобів?

Що з нічних засобів вибирати, вирішуйте залежно від проблем і стану своєї шкіри. Для глибокого живлення використовуйте в тандемі нічні сироватки і креми, для відновлення і зволоження - маски. Незалежно від вашого вибору, пам'ятайте головну річ: щоб шкіра була здоровою, необхідно дотримуватися певного режиму.


«В основі правильного режиму - щоденне, два рази на день, очищення обличчя зі спеціальними засобами (а не з милом і не з рідиною для зняття макіяжу). І ранкове очищення не менш важливо, ніж вечірній ритуал. Вранці ви змиваєте себум і залишки нічних засобів, які залишилися на поверхні шкіри. Без очищення шкіри інвестиції в креми і сироватки з найбільш витончений технологією будуть невиправдані, оскільки більше 50% активних інгредієнтів не знайде дорогу в серці клітин. Після очищення на шкіру зазвичай наноситься сироватка, так як у формі сироватки легше об'єднати репаративні елементи, а поверх неї - крем, де переважають зволожуючі інгредієнти. Через 1-2 хвилини наноситься праймер, а потім макіяж. Увечері історія повторюється за винятком партії з макіяжем. Але дуже важливо 1-2 рази на тиждень робити ексфоліацію шкіри, можна чергувати пілінг і скраб, наприклад, або різні пілінги - кислотні та ензимні, і хоча б раз на тиждень робити маску для шкіри », - радить Марина Нюбо.


 

Ігор Марчук

Категорія: Краса і здоров'я | Переглядів: 702 | Додав: ToBeSmartik | Теги: догляд, нічний догляд за шкірою, шкіра | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close