Головна » 2018 » Січень » 23 » Osteria dal 1931 справжня італійська кухня на околиці Риму
22:06
Osteria dal 1931 справжня італійська кухня на околиці Риму

Доброго дня всім, так сталось що я останні 4 роки  проживаю в Римі, Італія. Дуже часто почав відвідувати ресторани, тратторії, остерії італійської кухні. Багато разів наткався на забігаловки для туристів, в яких подають неякісну їжу, продукти які не відповідають ніяким вимогаг ресторанних бізнесів, одним словом вони мають потік людей тобто туристів які незалежно від якості зайдуть туди перекусити, переважно в центрі, біля фонтану Ді Треві, Колізею і тому подібних визначних місцях.

Я живу в Зоні  "Monteverde vecchio", що в перекладі означає "Старе Монтеверде". Біля мене розташована непомітна сімейна остерія " Osteria dal 1931" сім'я Alviani займається цим бізнесом з 1962 року, спочатку нею займались батьки, а зараз займається їхній молодший син Stefano Alviani та його дружина родом з Бразилії Jackeline Lauzada в минулому модель. Stefano Alviani досить віддомий в ресторанному бізнесі Італії, мав безліч ресторанів у багатьох містах Італії в тому числі Сарденії. Багато його клієнів досить відомі, наприклад Франческо Тотті, Кріштіану Роналду, Марадонна, Колишня дружина Сільвестра Сталони, Надя Ріналді,  Едоардо Віанелло та дуже багато інших, можу перечислити всіх але це займе дуже багато часу.

 

 
Кухня остерії має стандартне меню, таке саме як і в будь яких ресторанах з римською кухнею, але повара мають свої методи приготування, та свої секрети, ви можете прочекати на своє замовлення набагато довше ніж в інших ресторанах, але не сумнівайтеся воно того варте, діло в тому, що Stefano Alviani не хоче робити сучасну кухню для того щоб вона не втратила свій смак домашньості, на кухні працюють два повара і один посудомийник всі інозімці. Газова плитка на кухні з 4-ма вогнями, тобто така сама як в кожній другій хаті, продукти для ресторану Стефано та повара купують самі на місцевому ринку кожного дня. Не користуються фірмами які доставляють неякісні продукти за дешевими цінами як це роблять всі інші ресторани.
Я хожу до цієї остерії 2-3 рази на тиждень, ще ні разу не був розчарований, дійсьно сімейна атмосфера.

Дякую що прочитали статтю, якщо вам випаде можливість побувати в Римі, не забудьте зайти в цю затишну сімейну остерію.

"Osteria dal 1931"

Категорія: Інше | Переглядів: 202 | Додав: IanSomerholder(admin) | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close