Головна » 2015 » Квітень » 13 » Перший тиждень вагітності - календар вагітності
19:48
Перший тиждень вагітності - календар вагітності

 

Перший тиждень вагітності

Вітаємо, ти вагітна! Хоча сама про це ще й не знаєш. Навіть якщо ви планували дитину, зараз ти наврядчи відчуєш, що в тібі зріє нове життя.


Ще невідомо, на кого малюк буде схожий, незрозуміло, який у нього буде характер ... Дитина поки що - з'єднання клітинок, але вона вже є! Яким він народиться, багато в чому залежить від тебе. Якщо відразу настроїшся на позитивний лад, будеш любити і віддаватися любові - у тебе є всі шанси стати мамою самого чудового в світі малятка.


І ще, не забувай про правильне харчування, здоровий спосіб життя. Тепер тобі потрібен восьмигодинний (як мінімум!) Сон, обмежена робота перед комп'ютером і довгі прогулянки на свіжому повітрі. Все це необхідно для нормального перебігу вагітності і для здоров'я малюка. Наш календар розповість про те, які зміни чекають на тебе і дитини - тиждень за тижнем!

 

 

 

Майбутня мама

 

Перший тиждень вагітності - найбільша таємниця. Подорож одного з сперматозоїдів, його зустріч з яйцеклітиною ... Відомо, що важливе побачення відбувається в ампулярній частині маткової труби. Запліднена яйцеклітина рухається в матковій трубі, утворюючи морул. Рух повільний: зародок потрапляє в матку через три доби після запліднення. А на сьому добу починається його імплантація в порожнину матки. Твоя вагітність поки залишається таємницею для всіх, можливо і для тебе.

 

Як там малюк?

 

Зародок рухається у напрямку до матки. Все запрограмовано природою і приховано за сімома печатками. Але  головне - в тобі зріє нове життя. За сім днів просування до місця, де малюк буде розвиватися дев'ять місяців, запліднена яйцеклітина покривається спеціальними ворсинками. Це допоможе їй прикріпитися до маткової стінки.


Звичайно через те, що ти не знаєш про вагітність, ти можеш робити різні «дурниці»: курити, пити алкоголь або приймати таблетки. Не варто дуже засмучуватися. Поки зародок не в матці і не прикріпився до її стінки, шкоди від усіх цих дурниць не буде. Зрозуміло, ідеальний варіант - це коли ти можеш підготуватися до вагітності, пролікувати хронічні хвороби, кинути шкідливі звички, як слід відпочити ...

Але в будь-якому випадку, як тільки ти дізналася, що чекаєш малюка - міняй життя в «здорову» сторону.

Дякуємо за допомогу лікаря-репродуктолога Жанну Павлівну Дріманову

 

2 тиждень вагітності: подорож ембріона

 

Ігор Марчук

Категорія: Перший триместр вагітності | Переглядів: 449 | Додав: ToBeSmartik | Теги: Перший тиждень вагітності, календар вагітності | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close