Головна » 2015 » Червень » 15 » Поради жінкам: Правила Фен-Шуй
22:18
Поради жінкам: Правила Фен-Шуй

Напевно ви не раз чули вислів «облаштувати інтер'єр по фен-шуй». Є думка, що ліжко по фен-шуй - запорука успіху в сімейних відносинах, а дзеркало по фен-шуй може стати мало не способом для зовнішнього перетворення. При цьому найчастіше шанувальниці модного віяння так захоплюються, намагаючись виконати одночасно всі мислимі і немислимі фен-шуй правила, що забувають про найголовніше. Насправді фен-шуй веде свою історію від китайської філософії і являє собою систему особливої ​​організації простору з урахуванням тонких енергій.

 

Суть в тому, що будь-яка енергія може носити позитивний або негативний «заряд». І, чим більше в нашому житті позитивної енергії, тим ми успішніші і щасливіші. Негативну енергію зберігають у собі зламані, функціонуючі речі, посуд, на якій є тріщини. Подібні предмети не рекомендується тримати в просторі житлової квартири.

 

Взагалі, якщо уважно вивчити фен-шуй, під забороною будь завали і нерозібрані гори речей, зайві предмети, будь-які рухомі предмети, розміщені поблизу вхідних дверей. Вважається, що все це створює в будинку несприятливу атмосферу.При облаштуванні квартири не слід об'єднувати вітальню і кухню, перетворюючи простір у модну зараз студію. Адже вітальня служить для накопичення щастя глави сім'ї, а кухня погіршує цей вплив.

 

Що стосується спальні, то по фен-шуй, спальні повинні бути оформлені таким чином, щоб ліжко не відбивалася в дзеркалі і інших полірованих або прозорих поверхнях - це забирає щастя з подружніх відносин, з'являються зв'язки на стороні. А якщо у вас в коридорі є дзеркало, не потрібно, щоб у ньому відбивалися вхідні двері.

 


Прочитай також: Цікаві факти про кохання...


 

Цікаво, що корисні поради для жінок схожі у всіх країнах і у всі часи. І одним з основних,  понять фен-шуй є чистота і затишок в квартирі. Добре, якщо будинок повний красивих, радуючих око речей, труби не підтікають, справно працює кран. І не тільки тому, що це може відвести багатство з вашого будинку, скільки через несприятливу атмосферу недбалості в тому місці, де ви живете.

 

Так, по фен-шуй вважається несприятливим, якщо між сходинками, ведучими на верхні поверхи, є просвіт. Пояснюється це тим, що позитивна енергія може витекти через ці просвіти.

Але ж це одночасно і не так безпечно, як добротні, міцні сходинки.

 Оформляючи свою квартиру, орієнтуйтеся тільки на свій смак і внутрішнє відчуття стилю. Головне, щоб вам було добре, тепло і затишно у вашій квартирі!

 

Нехай у вашому будинку знайдеться місце для ваших особистих символів благополуччя і багатства, і вони неодмінно прийдуть у вашу сім'ю!


Ігор Марчук

Категорія: Жіночий порадник | Переглядів: 337 | Додав: ToBeSmartik | Теги: фен-шуй спальні, облаштувати інтер'єр, правила фен-шуй, по Фен-шуй, облаштувати інтер'єр по фен-шуй | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close