Головна » 2015 » Липень » 2 » Психологія відносин: У кохання свої закони
10:12
Психологія відносин: У кохання свої закони

Психологія відносин:

Ніколи не можна точно сказати про свого партнера, наскільки йому комфортно у стосунках. Але знати психологію кохання потрібно.

 

Немає нічого більш неоднозначного і незрозумілого, аніж психологія кохання і відносин. Вчені вже багато років працюють над поясненням на науковій основі цього явища, розробляють методології, придумують нові терміни, дають характеристики різних емоційних станів. Психологія кохання - одна з найпопулярніших і затребуваних тем у мистецтві, кінематографії та літературі. Але скільки б ми не знали теорії, коли почуття захоплюють, ми стаємо егоцентричними, зосереджуємося на своїх відчуттях. Як впоратися з емоціями, як себе вести в тій чи іншій ситуації - це питання, на які ми даємо відповіді в численних статтях та інтерв'ю в нашому розділі «Жіночий порадник».

 


психологія кохання і відносин., Психологія кохання, психологія, психологія чоловіка


 

Психологія чоловіків в коханні відрізняється від психології жінок. Добре, якщо особисте життя складається вдало. Але ж на кожному кроці зустрічаються такі приклади взаємин, які важко назвати щасливими. І якщо чоловіки рідко звертаються до когось за порадою в психології кохання і відносин, то дівчата у важкій життєвій ситуації шукають підказки. Для цього ми створили на нашому сайті розділ «Психологія жінки та Жіночий порадник». Він містить декілька тем, в яких психологія кохання розкривається з різних сторін, в тому числі на прикладах з життя зірок, відомих акторів і артистів. Наприклад, молода дівчина тільки починає будувати стосунки з хлопцем. Тому їй знадобляться поради, як поводитися на побаченнях, що вдягнути на зустріч з його батьками, чому не можна показувати свої емоції в деяких ситуаціях. Заміжній дівчині потрібно пам'ятати, що психологія чоловіків в коханні особлива, їм потрібно надати у відносинах комфорт, свободу, не можна обмежити їхнє коло інтересів. Відомі персони діляться з читачами сайту своїм досвідом сімейного життя.Немаловажливо жінці залишатися для свого партнера завжди коханою і бажаною. Невеликі хитрощі, як здивувати чоловіка, ви теж знайдете на сайті: як вибрати ефективну білизну, які афродизіаки існують, що потрібно знати про інтимне життя - це теми для статей в розділі «Секс і відносини».

 


психологія кохання і відносин., Психологія кохання, психологія, психологія чоловіка


Любовні стосунки не складаються?

Наші експерти допомагають розібратися в психології кохання - відносини потрібно будувати і вміти приймати потрібні рішення. Молодим дівчатам не вистачає досвіду, і часто їх перші любовні союзи закінчуються великими переживаннями. Звичайно, кожен зробить свої помилки, але, можливо, почувши поради психологів, деяких неприємностей вдасться уникнути.

 

Тому, тим хто постарше, буває важко знайти свою половинку. Впевненість або невпевненість у собі, високі вимоги до партнера, сформований спосіб життя - причин може бути багато. Якщо невлаштованість з особистим життям викликає душевні переживання, прислухайтеся до порад наших експертів.

 

Відомим артистам теж не чужі всі тонкощі міжособисних відносин. В їх відвертих інтерв'ю ви дізнаєтеся, як вони справляються з проблемами. У світі постійно змінюються канони краси і сексуальності, і ми пропонуємо читачам самим проголосувати за тих персон, які гідні називатися секс-символами. У наших рейтингах - російські та зарубіжні зірки театру і кіно. Ми пишемо про найуспішніших моделей та їх половинки.

 

Ігор Марчук

Категорія: Психологія жінки | Переглядів: 807 | Додав: ToBeSmartik | Теги: психологія кохання і відносин., психологія чоловіка, психологія, Психологія кохання | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close