Головна » 2015 » Квітень » 14 » Психологія жінки: Як пов'язані жіночі бажання і незаплановані покупки?
17:22
Психологія жінки: Як пов'язані жіночі бажання і незаплановані покупки?

 

 

Як пов'язані жіночі бажання і незаплановані покупки?

 

 

 

 

 

За кожною спонтанною покупкою стоїть якась важлива жіноча потреба, яка довгий час не задовільняється. Якщо по виходу з універмагу або гіпермаркету виявляєте, що витратили більше, ніж планували, зверніть увагу, в яких відділах втратили контроль над собою.


Поміркуйте про символічний сенс цих покупок. Наприклад, одна знайома зізналася, що кожен місяць з зарплати купує собі щось з декоративної косметики та її косметичка набита різносортними помадами і тінями, якими вона користувалася лише кілька разів. На моє запитання: «Навіщо тобі стільки декоративної косметики?», Вона зі сміхом відповіла: «Щоб бути привабливою в будь-якому вбранні і будь-якій ситуації». Схоже, моїй знайомій вкрай важливо відчувати себе привабливою завжди, і тільки декоративна косметика дає їй це відчуття. Або ось історія подруги, яка не може відмовити собі в покупці новенької пари взуття, хоча її шафи ломляться від взуттєвих коробок. Я запитала: «Ти колекціонуєш взуття?» На що вона сказала: «Ні, мені просто подобається відчуття неразношеної пари на ногах і запах нової шкіри». «Як можна назвати це почуття?» - Уточнила я. «Це очікування або передчуття змін ...» - відповіла вона.


Жінкам важливо підживлювати свою винятковість, неповторність і відчуття бажаності. Призовні рекламні слогани на кшталт «Яскрава спокуса», «Неможливо встояти», «Тільки для ВАС» спекулюють на цій жіночій потребі. Тому саме жінки легше піддаються спокусі знижкам і всіляким акціям, адже підсвідомо жінки люблять і бажають, щоб їх спокушали.


Так само часто за покупкою зайвої шоколадки або чергового шарфика стоїть елементарна нестача гормонів задоволення в організмі жінки. Але задоволення від ласощів або від нової штучки скороминущі і ми знову вирушаємо на пошуки одномоментного щастя.


А ось звичка купувати продукти харчування взапас дісталася нам у спадок від мам і бабусь з часів дефіциту. Товари на акціях або зі слоганом «3 пачки за ціною двох» саме на це і розраховані. Варто зупинитися і оцінити реально, чи зможе ваша сім'я вжити цей запас продуктів до закінчення терміну придатності.


Що робити, якщо розумієте, що купуєте більше, ніж потрібно?


Зізнайтеся собі, що в житті приносить дійсне задоволення, чого не вистачає для відчуття повноти щастя;
Навчіться доставляти собі радість іншими способами: приємне спілкування, гумор, усамітнення зі свіжим бестселером, турбота про своє тіло, розвиток звичок гурмана - теж є джерелами отримання задоволення від життя. Знайдіть своє невичерпне джерело.
Щоб не піддаватися на хитрі виверти реклами дотримуйтесь простих правил:

 

  • Не робіть покупок в поганому настрої;
  • уникайте відвідування магазинів заради розваги або щоб скоротити час;
  • йдучи по магазинах, майте при собі список або чітке уявлення, якою саме річчю хочете поповнити гардероб.

Інна Войткова

 

Дякуємо, що залишаєтесь завжди з нами... Не забудь поділитися статтею в соціальних мережах...

 

Категорія: Психологія жінки | Переглядів: 574 | Додав: ToBeSmartik | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close