Головна » 2015 » Квітень » 4 » Суха шкіра - як захистити, надати сил та енергії
11:42
Суха шкіра - як захистити, надати сил та енергії

 

Суха шкіра

 

Чутлива, вразлива, ніжна -  суха шкіра. Лущення, подразнення, почервоніння і передчасне старіння переслідують її. Як знайти до сухої шкіри підхід, захистити, надати сил і енергії, розповідають експерти ToBeSmart.

 

Основні ознаки сухого типу шкіри

З боку може здатися, що суха шкіра - це подарунок долі. Чи не схильна до утворення запалень, без розширених пор, вугрової висипки - ідеал і мрія. Але фахівці говорять про те, що це не так, насправді суха шкіра володіє недосконалими природними даними.


«У сухої шкіри порушений ліпідний обмін, сальні залози виробляють недостатню кількість сала, необхідного для створення захисного ліпідного бар'єру. Тому вона дуже чутлива, легко травмується. Навіть якщо шкіру почухати, це може призвести до утворення мікротріщинок, що відкривають прохід вірусам, які провокують почервоніння, свербіж і роздратування. Суха дерма схильна до появи подразнень, лущення, викликає у власниць відчуття стягнутості, печіння, яке посилюється після вмивання », - розповідає Ольга Зобнина, лікар-косметолог Клініки естетичної медицини і Інноваційної Косметологии Beauty Line.


Позбавлена ​​природного захисту і броні, суха шкіра легко стає мішенню зовнішніх факторів середовища (сонця, вітру, сухого повітря в приміщеннях), негативного впливу неправильно підібраної косметики, а найголовніше - передчасного старіння. «Суха шкіра дуже тонка і легка, у неї швидко виснажуються запаси гіалуронової кислоти, вікові зміни на ній з'являються швидше, ніж на шкірі інших типів. Людям з сухою шкірою властивий дрібнозморшкуватий тип старіння. Мережа зморшок може з'явитися вже після 22-23 років. Зморшки найчастіше розташовуються в області міжбрів'я, в куточках очей, на лобі, рано утворюються «гусячі лапки», - говорить Ольга Зобнина.

 

Чому шкіра стає сухою

Чому шкіра стає сухою

Як правило, суха шкіра передається у спадок. Але бувають ситуації, коли шкіра іншого типу може стати сухою. «Змінити напрямок шкіра може внаслідок неправильного догляду, через агресивні салонні процедури - такі як пілінг, дермабразія, лазерне шліфування, а також через зловживання дієтами і гострою їжею. Іноді такі різкі зміни є свідченням захворювань внутрішніх органів - інфекційних, нирок і печінки, щитовидної залози, надниркових залоз, крові », - пояснює Олексій Прокопов,  експерт марки « Чорна перлина ».

 

Догляд за сухою шкірою

Власникам сухої шкіри настійно рекомендується відвідувати косметолога і ретельно підбирати домашній догляд, краще під наглядом фахівця, щоб уникнути проблем і передчасного старіння.


Домашній догляд за сухою шкірою


В меню сухої шкіри, як і шкіри іншого типу, мають бути засоби поверхневого очищення, глибокого очищення і зволоження, відповідні її параметрам і вирішуючим конкретні проблеми.

 

  • Очищення. Для вмивання вибирайте м'ягкі засоби з маслами в складі, наприклад, молочко, масла та муси. Після процедури очищення обов'язково використовуйте тонік для сухої шкіри. Він переводить pH шкіри з кислого середовища в нейтральне, підвищує імунітет дерми.
  • Глибоке очищення. Два рази на тиждень застосовуйте м'ягкі пілінги, щоб усунути лущення шкіри, позбавити її від кератозу (панцира з відмерлих клітин, що погіршують стан шкіри, її колір). Застосовуйте гоммажи, вони утворюють на поверхні шкіри плівку, яка розчиняє лусочки, а при контакті з водою скочується і легко знімається. Також можете застосовувати хімічні пілінги на основі невисоких концентрацій AHA-кислот (курс 5-10 процедур з ефектом на 2 місяці).Два-три рази на тиждень використовуйте маски на основі рожевої глини з маслом, які глибоко очищають шкіру і активно зволожують її.
  • Захист. Для захисту від УФ-променів власникам сухої шкіри рекомендується використовувати круглий рік денні креми з SPF-факторами.
  • Зволоження. Обов'язково вранці і ввечері використовуйте креми, сироватки для сухої шкіри. Вони містять рослинні екстракти, кераміди, антиоксиданти, вітаміни і мікроелементи, які відновлюють і зміцнюють захисні бар'єри шкіри, зволожують її в глибоких шарах і допомагають утримувати цінну вологу, розгладжують зморшки і запобігають передчасному старінню.Два рази на тиждень робіть спеціальні зволожуючі маски, які допоможуть глибоко наситити шкіру, додадуть їй сяйва

 

Косметологічні процедури для сухої шкіри

Косметологічні процедури для сухої шкіри

Власникам сухої шкіри обов'язково потрібно відвідувати косметолога, щоб вчасно вирішити серйозні проблеми, а також пройти процедури, які допоможуть додати енергії дермі.


Біоревіталізація
«Ця процедура робиться з використанням препаратів на основі нестабілізованої гіалуронової кислоти - полісахариду, який відновлює баланс вологи в шкірі і підсилює її захисні властивості, що особливо важливо для сухої шкіри. Таку процедуру можна проходити після 27-28 років. Також в біоревіталізанти входять речовини, які стимулюють клітини фібробластів виробляти нові колагенові і еластинові волокна. Це дозволяє загальмувати процеси старіння, які якраз активізуються після 27 років і особливо швидко протікають в сухій шкірі », - пояснює Ольга Зобнина.


Мезотерапія
Ця процедура також виконується з використанням гіалуронової кислоти, тільки до неї можуть бути додані фактори росту, амінокислоти і мікроелементи. Для мезотерапії використовуються дуже щадні препарати, тому вона дозволена і для молодої шкіри. «Крім насичення вологою і посилення захисних властивостей, мезотерапія позбавляє від підвищеної чутливості, стягнутості і схильності до подразнень і лущення. Дозволяє пацієнтам з сухою шкірою уникнути раннього старіння », - зазначає Ольга Зобнина.


Ультразвукова чистка
Серед усіх процедур глибокого очищення для сухої шкіри ідеально підходить ультразвукова чистка. «Цей спосіб дозволяє дбайливо, та ретельно очистити шкіру від жиру та інших забруднень, не травмуючи її. Під дією генератора особливих хвиль, пори шкіри розширюються, з них видаляється бруд, залишки макіяжу, лікарських засобів, а також секрет шкірних залоз. У процесі УЗ-чистки хвилі не тільки розширюють пори шкіри, але і покращують її кровопостачання. Після проведення такої процедури шкіра виглядає свіжою, молодшою. Мімічні зморшки помітно зменшуються, пори звужуються, вирівнюється загальний рельєф », - говорить Ольга Зобнина.

 

Догляд за сухою шкірою: головні помилки

Якщо ви - володарка сухої шкіри і хочете зберегти її здоров'я і красу, ніколи не здійснюйте наступних дій:

  • Не використовуйте грубі скраби з абразивами у складі. Це призводить до сумних наслідків, пошкоджує структуру дерми, викликає утворення запалень і почервоніння.
  • Не нехтуйте денними засобами з SPF, не зловживайте сонячними ваннами.
  • Не використовуйте препарати, що пригнічують дію сальних залоз (це препарати для поверхневого очищення на основі гелю ).
  • Не використовуйте для вмивання мило, ця процедура призводить до зміни pH шкіри, через що тканини втрачають свою еластичність.

 

Дякуємо, що завжди залишаєтеся з нами, та не забуваєте ділитися матеріалами в соц. мережах... 

Категорія: Краса і здоров'я | Переглядів: 844 | Додав: ToBeSmartik | Теги: косметолог, шкіра, красота, Суха шкіра, обличчя | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close