Груди - одна з головних зон спокушення, яку подарувала жінці природа, і щоб вона завжди залишалася привабливими, необхідний грамотний догляд. Чи можна збільшити бюст без скальпеля хірурга, як зберегти красу зони декольте, ToBeSmart розповіли експерти.
Що таке зона декольте?
Зона декольте і груди - це дві різні області, плавно переходять одна в одну.
Зона декольте починається від ключиць і закінчується біля верхнього полюса молочних залоз, до неї ж відноситься улоговинка між грудьми.
Жіночі груди складаються з жирової тканини і молочної залози, під якою лежить великий грудний м'яз. Від першого найчастіше залежить розмір грудей, саме тому обсяг бюста змінюється через коливання ваги. «Правда, є жінки, у яких в грудях залозистої тканини більше, ніж жиру. Тому від ваги їх розмір бюста не залежить », - говорить тренер фітнес-клубу Sky Club Яна Карпенкова. Також на розмір грудей впливає гормональний фон, тому під час менструації вона стає трохи більше і змінюється в період постменопаузи.
Обсяг бюста і тонус грудного м'язу безпосередньо впливають на естетику зони декольте. Саме тому краса грудей залежить від грамотного догляду за обома зонами.
Проблеми зони декольте і грудей
Зона декольте і груди так само, як і особа, потребують ретельного догляду. Адже якщо не дбати про красу бюста, подібно троянді, вона зів'яне.
Перша естетична недосконалість, яке може з'явитися в зоні декольте - це розтяжки. «Пов'язано це з анатомією зони декольте. У цій області слабо розвинена підшкірно-жирова клітковина і слабкий м'язовий каркас, саме тому вона легко розтягується. Розтяжки найчастіше з'являються в період вагітності, лактації, а також у дівчат з великими грудьми під вагою молочних залоз », - пояснює Катерина Медведєва, лікар-дерматолог, косметолог інституту пластичної хірургії і косметології Real Clinic.
Зморшки в зоні декольте - теж часте явище, що не прикрашає цю область, їх появі сприяють фотостаріння і вікові зміни.
Що ж стосується області грудей, найчастіше бюст втрачає свою досконалу форму, пружність і обсяг через годування або різких стрибків ваги.
Правила догляду за грудьми і зоною декольте
Щоб декольте і груди не втрачали своєї спокусливою краси, дотримуйтесь наступних правил по догляду за цими зонами.
За зоною декольте потрібно доглядати вранці і ввечері - очищати, зволожувати і тонізувати так само, як і шкіру обличчя. Оскільки це ніжна область, то і засоби повинні бути делікатні й ефективні.
1. Зволожуючі засоби
Вранці і ввечері наносите на цю зону зволожуючі і одночасно зміцнюючі креми і сироватки. Вони допоможуть в профілактиці розтяжок і старіння шкіри. «У складі таких засобів повинні міститися зволожуючі (гіалуронова кислота, альфа-ліпоєва кислота, алое вера, гліколева кислота, водоростеві компоненти) і зміцнюючі компоненти (коензим Q10, пептиди, ефірні масла)», - говорить Катерина Медведєва.
Важливу роль у складі косметики по догляду за зоною декольте грають колаген, еластин, вітаміни груп А, Е, В, тому зверніть увагу на те, щоб вони були в складі ваших засобів по догляду. «Колаген, еластин - білки, які надають шкірі еластичність, пружність, тонус. Вітаміни покращують колір шкіри, сприятливо впливають на її судинний компонент », - пояснює Євген Репко, головний експерт в області косметології та фізіотерапії, лікар-фізіотерапевт Клініки професійної косметології та медицини Глобальний проект« Краса ».
2. Пілінг
Щоб корисні компоненти з засобів по догляду краще проникали в шкіру зони декольте, один-два рази на тиждень робіть пілінг. «Оскільки шкіра в цій зоні ніжна, використовуйте м'ягкі засоби. Це можуть бути гоммаж, скраб з штучними частинками, легкий фруктовий пілінг », - радить Євген Репко.
3. УФ-захист
«У сонячну погоду не забувайте про засоби захисту від ультрафіолетового випромінювання. Будь-які засоби догляду наносите на зону декольте легкими рухами у напрямку знизу вгору », рекомендує Яна Карпенкова.
4. Салонні процедури
Проходьте професійні процедури по догляду за зоною декольте у косметолога.
Не забувайте про масаж грудей
Щоб шкіра декольте і грудей була в тонусі, не забувайте регулярно робити масаж цих областей. Катерина Медведєва і Яна Карпенкова рекомендують робити це за допомогою контрастного душу (по-іншому цю процедуру називають масаж капілярів). М'ягким струменем води робіть масаж круговими рухами, починаючи від плеча, до грудей і назад. Слідкуйте, щоб напір не був занадто сильним, а температура води варіювалася від теплої до прохолодною.
Ігор Марчук
|