На шостому тижні майбутній малюк має зачатки ручок і ніжок. Так як в материнському утробі людина як би проходить весь процес еволюції, у нього є і кілька зябрових дуг. У ембріона з'являються кровоносні судини, серце стає двокамерним.
На цьому етапі відбувається дуже важливий процес - формування спинного та головного мозку. У головному за допомогою узі серця дитини ще не розрізнити, але вже можна розрізнити дві бульбашки - майбутні півкулі. З'являються зачатки дихальної системи. Зростання ембріона йде семимильними кроками. До кінця тижня він наближається до 1,4 см.
Виділення на 6 тижні вагітності
Гормональний фон впливає на виділення, їх стає більше. Запах може стати ще більш кислим, ніж раніше. Біли на цьому терміні нормальне явище, якщо вони мають білий колір і рівну структуру, якщо ж їх характер сирнистий - це може служити сигналом про появу молочниці.
Відчуття на 6 тижні
6 тиждень вагітності можуть супроводжувати нудота і блювота, кріпіться, у більшості жінок токсикоз остаточно проходить до 12 тижнів. Набір ваги поки не відзначається, через зміни гормонального фону можливі запаморочення і зниження артеріального тиску. Збільшена в розмірах матка починає тиснути на сечовий міхур, від чого виникають часті позиви до сечовипускання.
Харчування на 6 тижні вагітності
Якщо вас мучить нудота, намагайтеся їсти маленькими порціями, але часто. На шостому тижні важливе значення для формування плоду мають вітаміни В і Е, а так само такі мікроелементи як фосфор і кальцій. Ними багаті молочні та кисломолочні продукти, м'ясо, риба і свіжа зелень.