Червоніє?
Це відбувається через реакцію судин на мороз і температурні перепади при переході з тепла у холод або ж з вулиці у приміщення. Оскільки судинними реакціями управляє оркестр із нервових волокон і сигнальних молекул, особо повпливати на даний процес не получиться. Єдине, що нам під силу, - укріплювати капіляри (роби контрастні компреси, приймай вітамін С) і захищати обличчя від холоду (користуйся "зимовим" кремом). Якщо шкіра схильна до почервоніння, відмовся від рожевих рум'ян - вони підкреслюють недолік.
Лущиться?
Як правило, така проблема турбує жінок із сухою шкірою, у яких на морозі знижується активність сальних залоз. Потрібно приділяти більше уваги зволожуючому догляду - чим більше вологості у шкірі, тим легше вона адаптується до несприятливих умов оточуючого середовища. Варто також регулярно здійснювати глибоке очищення шкіри від старих клітин.
Обморожується?
Коли температура шкіри опускається до нуля градусів за Цельсієм, у ній формуються льодяні кришталики, які й призводять до обмороження. Ризик обморозитися є більшим при підвищеній вологості шкіри, тому й в холодну погоду креми варто наносити мінімум за 20 хвилин до виходу на вулицю.
|