Високий старт. Кращі місця де провести новорічні свята!
Взимку кажучи " Карпати" - маємо на увазі хвилюючі пригоди . Причому в новорічні свята це твердження стає особливо актуальним. У вас є як мінімум три вагомі причини щоб перевірити його на собі.
Перша причина провести зимові канікули в Карпатах - відчути особливий смак свята. Представте , як після сірих буднів мегаполісу ви опиняєтеся в казкових місцях. Засніжені ялини - велетні , сяючі верхівки гір , чудова тиша , а повітря ... Таке свіже , солодке - його хочеться їсти ложками ... Друга причина - смачне тут не тільки повітря , а й кожне з блюд національної кухні , якою ви встигнете насолодитися в будь-якому ресторанчику . Ароматна грибна юшка , гаряча мамалига з бринзою ... Пальчики оближете !
Ах так , третя причина . Це ЛИЖІ ! А також сноуборд, санки, сноутюбінг . Ну яка зима в Карпатах без підйомів і спусків з вітерцем?
Якщо для вас це питання покищо не є риторичним , порадуйте себе дивовижною новорічної авантюрою. Ставити рекорди вас ніхто не змушує , а встати на лижі у вас вийде після 2-3х уроків у досвідченого інструктора. Залишається вибрати , вершини якого гірського курорту прикрасять вашу новорічну фотосесію ?
1 . БУКОВЕЛЬ
Буковель (розташований в селі Поляниця ) розпочав плекати свою славу гірськолижного раю навіть серед зарубіжних фанатів зимового спорту. І все завдяки просторості,гарному стану трас і , приємно відзначити , досить розвиненого сервісу - тут є все необхідне , щоб тиждень-другий борознити сніговий " вельвет " гір, практично не нудьгуючи по дому. На вершину вас піднесуть 14 крісельних підйомників , об'єднаних в єдину систему. Крім крісельних підйомників тут є і бугельний, і мультиліфт .
Для самих юних спортсменів працює лижна школа далеко від " дорослих" трас ( біля офісу лижної школи BukovelSkiSchool ) . Поруч - траса для сноубордингу, катання на надувному крузі і зорбінг (спуск з гори в прозорій кулі - зорбі ) . Ще один плюс Буковеля - два багатоповерхових паркінги близько центральних
витягів № 2 і № 2R . Сезон Буковель відкрив цього року 10 грудня. Буковель офіційний сайт bukovel.com.ua
2. ВЕРХОВИНА
У цьому мальовничому селищі, яке вважається серцем гуцульської культури, найкраще катається початківцям лижникам. Отже, піднімаємося вгору на бугелі і спускаємося з вітерцем по трасі довжиною в 400 метрів. У Верховині вийде не тільки освоїти спортивну майстерність, а й відвідати унікальні музеї - музичних інструментів, Музей Гуцульщини, Музей кінофільму "Тіні забутих предків"
3 . ВОРОХТА
Тут Роздолля новачкам і самим юним спортсменам - можна покататися на всю котушку на 300 -метровій трасі. Піднятися можна мультиліфтом , що для новачків - додатковий комфорт. До речі , траса не крута , так що початківці лижники при бажанні можуть підніматися на неї навіть своїм ходом, без підйомника. Є в
Ворохті також окрема траса для спуску в надувних гумових " плюшках " - сноутюбінг .
4 . ДРАГОБРАТ
На самому високогірному курорті України , оснащеному 10 трасами різних рівнів складності , чекаює усіх , хто любить висоту, ризик і гострі відчуття. Ще б Найвища гора масиву - Близниця - піднімається в небо на 1883 м! До речі , знавці кажуть, що з цієї вершини можна побачити найвищу точку українських
Картпат - гору " Говерлу " . Чому б не переконатися в цьому самим? Драгобрат готелі з низькими цінами
5 . КОСІВ
У це стародавнє містечко приїжджають відвідати музей Писанки і пройтися стежкою Довбуша. І мало хто знає , що в Косові можна поєднати культурне дозвілля і лижне домагання . Гірськолижна траса довжиною в 1200 м. і бугельний підйомник знаходяться в центрі міста . Необхідно посилити враження ? Чудова панорама на Косів та прилеглі села відкривається з Міської гори .
6 . МИГОВО
Засніжені гори сусідять з вічнозеленим лісом під веселий шум річечки Миговка - у цій мальовничій місцевості розташувався курорт Мигово . П'ятірка трас , за словами знатків , не поступається Буковельській . І нічні катання є!
У Мигово можна полазити на скеледромі і отримати свою дозу адреналіну.
7 . КРАСІЯ
Якщо Буковель самий просунутий курорт , а Драгобрат - самий високогірний , то Красію можна назвати найдовшою гірськолижною трасою в Україні ( 3 км) .
На тлі розкішного Буковеля , високогірного Драгобрату схили Красії облюбували любителі сімейного відпочинку.
8 . СИНЕВИР
Маленьке гірське село в Карпатах , розташоване на висоті більше 800 м над рівнем моря , влітку приваблює туристів красою озера Синевир , а взимку відмінними трасами - 1000 і 550 м завдовжки. Крім гірських лиж та сноуборду взимку в Синевирі можна погуляти по лісі на широких дерев'яних лижах і снігоступах .
9 . СЛАВСЬКЕ
До появи Буковеля саме Славське вважалося законодавцем лижної моди в Україні . Тут все продумано як для новачків , так і для тих хто вже набив руку лижника. А внизу західного схилу гори Тростян розташована Велика долина чайників - прекрасне місце для навчання початківців .
10 . ТИСОВЕЦЬ
Ідеальне місце для активного сімейного відпочинку , де є траси для лижників різного рівня майстерності ( і для "чайників", і для чемпіонів ) , зручні підйомники ( крісельні та бугельні ) , плюс - спеціальний підйомник для сноутюбів . Екстремалів порадують 2 лижні трампліни .
Отже , у вас є ще трохи часу , щоб вивчити лижну " матчастину " і визначитися , куди саме вас покличуть гори. Приємного вам відпочинку і
незабутніх свят у новому році!
|