Головна » 2015 » Червень » 28 » Контактні лінзи: Міфи та реальність
19:25
Контактні лінзи: Міфи та реальність

Якщо ти досі не зважилася змінити окуляри на лінзи, прочитай нашу замітку, і всі твої сумніви розвіються.

 

Міф 1. Навчитися користуватися лінзами важко
Насправді це зовсім не так важко, як здається на перший погляд. Проконсультувати вас повинні фахівці в салоні оптики. Коли ви купуєте лінзи, вони повинні запропонувати вам самостійно надіти і зняти лінзи під їх наглядом. До того ж маса роз'яснюючих сайтів і навіть мобільних додатків, які пропонують миттєву консультацію. Наприклад, докладні інструкції з відео можна знайти в додатку ACUVUE LENSPAL. Чесне слово, з цим завданням здатні впоратися навіть дошкільнята.

 


Прочитай також: Як зберегти зір? 6 простих порад


Міф 2. Контактні лінзи весь час заважають
Цей міф - пережиток минулого. Справа в тому, що довгий час єдиним видом контактних лінз були жорсткі газопроникні, для звикання до яких потрібно більше двох тижнів. Сучасні контактні лінзи дуже гнучкі, м'ягкі і, що особливо важливо, довго залишаються зволоженими, а їх форма розроблена так, що вони ідеально повторюють форму ока для оптимального комфорту при носінні.

 

 

Міф 3. Я не настільки погано бачу, щоб носити лінзи кожен день
До цих пір існує помилкова думка, що окуляри чи контактні лінзи не повинні забезпечувати 100% чіткого зору, щоб «очі працювали». Така корекція зору називається неповною і має ряд негативних наслідків.

У сучасному житті наші очі відчувають щоденне підвищене навантаження через часте використання комп'ютерів, мобільних телефонів інших гаджетів. Неповна корекція зору призводить до появи втоми і напруження очей, що, в свою чергу, може призвести до подальшого погіршення зору.

 


контактні лінзи, зір, лінзи, користуватися лінзами, лінзи кожен день, корекція зору, окуляриМіф 4. Якщо я почну користуватися лінзами, то потім буду погано бачити в окулярах
Вся справа в різниці між корекцією зору за допомогою окулярів і контактних лінз. Лінзи забезпечують максимально чіткий зір. Окуляри же розташовуються на відстані 1-2 см від ока, і розмір предметів змінюється: вони здаються або меншими, або, навпаки, збільшуються. Також окуляри не можуть забезпечити гарний бічний зір, що може створювати проблеми, наприклад, при водінні автомобіля. Крім того, лінзи не запотівають, не падають з носа, не ламаються і не забризкуються краплями дощу, тому в будь-яких видах спорту вони набагато зручніші за окуляри.

 

При цьому носіння контактних лінз можна і потрібно поєднувати з окулярами, наприклад, коли ви проводите час вдома.

 

Однак перед тим, як носити контактні лінзи цілий тиждень, не знімаючи, необхідно проконсультуватися з лікарем-офтальмологом в салоні оптики, так як існує ряд протипоказань до їх носіння.

 

Ігор Марчук

Категорія: Жіночий порадник | Переглядів: 383 | Додав: ToBeSmartik | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close