Головна » 2015 » Липень » 2 » Перше побачення: 10 правил яких слід дотримуватися
10:18
Перше побачення: 10 правил яких слід дотримуватися

Перше побачення

 

Які навички ділових переговорів можуть забезпечити успішне рандеву? Консультант відділу Sales & Marketing Hays в Росії Антоніна Синюк дає 10 порад для кращого першого побачення. Складаємо бізнес-план завоювання шанувальника.

 

Перше побачення відіграє вирішальну роль для майбутніх відносин пари, і тому особливо важливо, щоб ця зустріч стала кращою з багатьох інших. Якщо ви хочете, щоб перше побачення пройшло успішно, до нього потрібно підготуватися. При правильному підході навички ділових переговорів можуть перетворити банальне рандеву в казку. За допомогою перевірених прийомів ви зможете розташувати шанувальника, знаючи, як підтримати бесіду. Розпочати підготовку краще задовго до дня «ікс», а поради для кращого першого побачення можна вивчити вже зараз.

 


Прочитай також: Користь від сексу: Чому?


Аналітика, збір інформації
Перед зустріччю потрібно зібрати актуальну або навіть унікальну інформацію про потенційного партнера. Навряд чи у нього буде особистий сайт або інтерв'ю в глянцевих виданнях, але сторінка в соцмережі напевно. Музика, друзі, улюблені місця, фотографії в мікроблозі - все це багато розповість про майбутнє кавалера. Не варто забувати про деталі! Адже від цього залежатиме і вибір місця для першого побачення.


Перше побачення, поради для першого побачення, вибір місця для першого побачення,


Зовнішній вигляд

Ваш зовнішній вигляд, зрозуміло, повинен бути бездоганним. Підготувавшись до зустрічі (наприклад, вивчивши профіль в соцмережах), ви будете знати такі важливі деталі, як його улюблений колір, стиль, музику і кухню, а значить, зможете підібрати виграшний наряд і здивувати шанувальника - о, диво! - Знаннями про його улюблену футбольну команду.

 

Слухайте більше, ніж говоріть

Потенційний партнер повинен бути центром вашої уваги - спостерігайте за ним, більше слухайте, дивіться в очі, посміхайтеся ... А якщо раптом заграє пісня, яка кілька разів повторювалася в його плейлісті, слід як би ненароком сказати, що це ваш улюблений трек. Ніщо не має більше, ніж спорідненість душ!

 


Перше побачення, поради для першого побачення, вибір місця для першого побачення,


Самопрезентація

Безумовно, завжди потрібно залишатися самою собою і бути гранично чесною, але самореклама, або вміння себе правильно подати, - це ціле мистецтво! Крім того, це ще один важливий момент, до якого потрібно поставитися з особливою увагою. Продумайте заздалегідь, про що ви будете розповідати, а головне - як.

 

Імпровізуйте

Не секрет, що самі запам'ятовуючіся розмови і таємні бажання співрозмовника розкриваються завдяки імпровізації. Незважаючи на ваш талант тримати в голові всю важливу інформацію про вашого героя (подорожі, улюблена кухня і режисери), дозвольте співрозмовникові розкріпачитися. Випадково запитайте його про самий божевільний вчинок, про самий значущий день в житті, про глобальну мрію - можливо, в цій відповіді ви і побачите справжнього його.

 


Перше побачення, поради для першого побачення, вибір місця для першого побачення,


Дозуйте почуття гумору

Легка і невимушена бесіда проходить в умовах комфорту і свободи. Як створити таку атмосферу? Перш за все, на перше побачення потрібно йти в гарному настрої. Не варто відразу видавати всі свої «козирі» і пускатися в гострий сарказм. Легка посмішка і добре почуття гумору в дійсно смішних моментах додадуть першому побаченню шарму і послаблять обох співрозмовників.

 

Вчіться чути співрозмовника

Повірте, він це оцінить. Співпереживайте, погоджуйтеся, задавайте цікаві питання. Ваша мета - отримати якомога більше інформації, зрозуміти мотиви і цілі вашого шанувальника. Можливо, вони виявляться далекі від ваших ідеалів і планів на найближче майбутнє, а може, й навпаки ...

 


Прочитай також: Цікаві факти про кохання


Дайте час для перезавантаження

Напевно ви прийшли з першого побачення в повній впевненості в своїй перемозі. Але не варто радіти заздалегідь. Відпочиньте від зустрічі, поговоріть з колегами або з друзями, а краще - пройдіться по парку і провітрити. Найважливіша інформація прийде до вас через деякий час ... Лише пізніше ви зможете оцінити як себе, так і вашого чоловіка.

 

Вірте інтуїції

Отже, ви самі або вам передзвонили, прийшло миле повідомлення, і ви внутрішньо готові для наступного побачення. Прислухайтеся до себе, вибравши тихе місце, і постарайтеся сформулювати свої відчуття - це тепло, увага або просто інтерес?

 


Перше побачення, поради для першого побачення, вибір місця для першого побачення,


 

Підготуйтеся до наступного побачення

Нова зустріч - це рух назустріч один до одного. Тому, перш ніж відкрити своє справжнє «я», придумайте ідею для глибшого знайомства з вашою другою половиною. Можна сходити на прем'єру вистави і обговорити постановку, вибратися за місто або покататися на велосипедах в одному з парків. Почуття радості і задоволення від нового побачення - ваше головне досягнення.

 

Ігор Марчук

Категорія: Психологія жінки | Переглядів: 440 | Додав: ToBeSmartik | Теги: вибір місця для першого побачення, поради для першого побачення, Перше побачення | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close